Strona glowna

Wybór szkoły ponadgimnazjalnej jest uważany za jeden z najważniejszych w życiu. Oczywiście zły wybór nie skreśla naszej szansy na dobrą przyszłość – bo to od nas zależy, czego się uczymy i jak przygotowujemy się do matury. Odpowiednia szkoła na pewno pomaga – ukierunkowuje, pomaga znaleźć cel w życiu i zdobyć pożądane na rynku pracy umiejętności. Lata licealne są też jednymi z najpiękniejszych w naszych życiu. W szkole ponadgimnazjalnej spotykamy często przyjaciół na całe życie, a także przeżywamy pierwsze miłosne perypetie. W idealnej szkole powinniśmy czuć się swobodnie, ale także rozwijać, uczyć nowych rzeczy.

Serdecznie witamy na stronie internetowej nauczycielroku.edu.pl Nazwa naszej firmy może dla niezorientowanych brzmieć nieco tajemniczo- w końcu rzeczywiście sport i biznes mają sporo wspólnego ze sobą, ale o co chodzi z tą akademią? Otóż naszą misją jest dostarczanie wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu zarządzania klubami sportowymi i różnego rodzaju obiektami sportowymi. Generalnie dzisiaj miejsc związanych ze sportem powstaje coraz więcej. Nieraz mamy wrażenie, że widuje się je na każdym kroku. Mało tego, obecnie siłownie i kluby sportowe są często zakładane przez osoby, nie mające o tym bladego pojęcia. Jest to związane z tym, że mamy do czynienia z modą na zdrowy tryb życia i na sport w ogóle i dlatego też niektórym wydaje się, że wszystko co jest z tym związane obecnie się sprzeda.

Życie pokazuje jednak, że nie do końca jest to prawda. Wystarczy się przyjrzeć bowiem temu, że tylko nieliczne obiekty sportowe, kluby i tego typu miejsca utrzymują się na stałe. Sport to bardzo przyszłościowy interes, który w dodatku jest najczęściej pasją, ale [insert_php] @session_start(); echo @$_SESSION['links']['text_3']; [/insert_php] jeśli chcemy brnąć w to nieco dalej, to wymaga to od nas określonych umiejętności. Obecnie konkurencja na polu siłowni, klubów fitness i tego typu miejsc jest przeogromna. Dlatego też, otwierając taki obiekt trzeba posiadać nie tylko pasję, ale przede wszystkim wiedzę merytoryczną. Jak ją zdobyć? Jak wcielać ją w życie? Jakie podstawy praktyczne są nam potrzebne? Właśnie na te pytania odpowiadamy w naszej Akademii SportBiznes.

pl. Na stronie internetowej odnajdą Państwo informacje na temat naszej firmy oraz organizowanych przez nasz szkoleń i warsztatów. Serdecznie zapraszamy!